LAHVE
Hnědá litrová láhev s patentním uzávěrem, dva typy popisu. Láhev je hladká bez nápisu. Na uzávěru: DOMORADICE, na vnitřní straně drobný nápis -N.Fritzner, Wien- označující zřejmě výrobce. Je známo pouze několik kusů. Láhev s litým nápisem na skle není známá žádná. V pivovaru však byly nalezeny střepy z jiných lahví, dobře identifikovatelná je láhev z vysokomýtského pivovaru tzv. erbovka.
Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice
Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice
Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice Lahev z pivovaru Domoradice
 
BEDNA
Dřevěná bedna na pivní lahve. Na víku vypálen nápis DOMORADICE, číslo 12 a jméno J. Vampol. Josef Vampol byl posledním a zřejmě nejúspěšnějším majitelem, číslo 12 označuje počet lahví, které se v bedně přenášely.
Bedna z pivovaru Domoradice Bedna z pivovaru Domoradice Bedna z pivovaru Domoradice
 
PLÁNY
Plány pivovaru pořízené Josefem Vampolem roku 1913. Zachycují rozložení jednotlivých místností od várny po lednici. Zajímavý je pohled na pivovar zpředu.
Plány pivovaru Domoradice Plány z pivovaru Domoradice Plány z pivovaru Domoradice
Plány z pivovaru Domoradice
 
OSTATNÍ
V pivovaru nezůstalo z dob minulých téměř nic, pivovar dlouhá léta chátral až do 70. let dvacátého století, kdy se jej ujal současný majitel. V objektu kromě výše zmíněných předmětů (kromě láhví - ta nebyla nalezena žádná) zůstalo pouze několik klasických tácků pod pivo a děrovaná lžíce (cca 30cm průměr), která se zřejmě uplatňovala při zpracování sladu.
Bedna z pivovaru Domoradice Bedna z pivovaru Domoradice Bedna z pivovaru Domoradice
 
ODKAZY
Krásná fotografie pivovaru - resp. obytné části a chladírny je součástí sbírky vysokomýtského muzea.